بهترین سازنده کلاهک پره ای

بهترین شرکت سازنده کلاهک پره ای

یکی از سوالاتی که در هنگام خرید کلاهک پره ای پرسیده می شود؛ این است که بهترین سازنده کلاهک پره ای کدام شرکت است. کلاهک پره ای، به طور معمول در خروجی لوله های موتورخانه ها و همچنین در انتهای لوله های تهویه روی پشت بام ساختمان ها استفاده می شود. ساختار این کلاهک از دو قسمت اصلی شامل پایه و توری خروج هوا تشکیل شده است و آن را می توان با انواع ورق ها (مانند ورق روغنی، ورق گالوانیزه) با ضخامت های مختلف ساخت. ارتفاع استاندارد پایه کلاهک پره ای ساخته شده توسط بهترین تولید کننده کلاهک ژاپنی 30 سانتی متر و تعداد پروانه یا توری آن چهار عدد است.

بهترین تولید کننده کلاهک ژاپنی

لازم به ذکر است که محدودیتی در اندازه و ارتفاع پایه کلاهک پروانه و تعداد پروانه ها وجود ندارد. طراحی سقف کلاهک پروانه می تواند متنوع باشد، مانند “شیب تکی”، “شیب دوتایی” و همچنین به شکل هلال. در پایین ترین نقطه پایه کلاهک پروانه، یک لبه سه سانتی متری به سمت بیرون یا داخل تعبیه شده است که نوع گوشه کلاهک پروانه را تعیین می کند. احتمال نفوذ آب باران یا برف به فضای داخلی و پایین کلاهک پره ای به صفر می رسد؛ زیرا ساختار آن ذاتاً نفوذ آب از بیرون را بدون نیاز به چسب یا مواد ضد آب مسدود می کند.

بهترین سازنده کلاهک پره ای چه شرکتی است؟

شرکت تهویه سازان صنعت کار، بهترین سازنده کلاهک پره ای، یکی از شرکت‌های پیشرو در ایران است و به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان کلاهک های پره ای در کشور شناخته می ‌شود. این شرکت با بیش از ۴۰ سال سابقه در زمینه تولید این نوع کلاهک ها در پروژه‌های مسکونی، تجاری، صنعتی، بیمارستانی و ساختمانی به طور فعال مشارکت داشته است. برای ارتباط با شرکت می توانید به بخش ارتباط با ما وبسایت اینترنتی تهویه سازان صنعت کار مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

بهترین تولید کننده کلاهک ژاپنی از چه متریالی استفاده می کند؟

بهترین سازنده کلاهک پره ای برای ساخت آن با توجه به اهداف خاص، از انواع ورق های فلزی مانند گالوانیزه، رنگی، روغنی، سیاه و حتی گاهی اوقات فولاد استیل استفاده می کند. طبیعتا هر چه ورق فلزی به کار رفته برای پروانه ضخیم تر باشد، عمر مفید و دوام آن بیشتر است. با توجه به گرم و سرد شدن مکرر پروانه در حین کار و احتمال سایش و آسیب دیدگی، در صورت استفاده از ورق روغنی یا سیاه در ساخت کلاهک، رنگ آمیزی ضد زنگ و کوره بر روی سطوح خارجی و داخلی آن برای اطمینان از کارایی و دوام بیشتر پروانه و به تأخیر انداختن فرسودگی آن ضروری است.

لازم به ذکر است که کلاهک های پره ای، به طور متناسب برای تخلیه دود از دودکش ها، خروج هوا از دریچه ها و سایر آلاینده ها استفاده می شوند. در صورتی که از این محصول برای مصارفی غیر از خروج دود استفاده شود، استفاده از ورق ضخیم در ساخت آنها توصیه نمی شود.

چقدر این محتوا براتون مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیازات: 0

درباره نویسنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
لوگوی کوچک دوربری شده تهویه سازان صنعت کار مجری هواکش صنعتی
لطفا مشخصات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.