فلاشینگ یک ورق فلزی نازک است که برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان استفاده می‌شود. فلاشینگ در قسمت‌های مختلف ساختمان مانند سقف، دیوار، پنجره، در و شیروانی استفاده می شود. به منظور اجرای این پروژه بهتر است خرید محصولات لازم را از بهترین شرکت فلاشینگ ساختمان انجام دهید تا پروژه شما دوام و کیفیت بالایی داشته باشد.

ویژگی بهترین شرکت فلاشینگ ساختمان

انتخاب بهترین شرکت فلاشینگ ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما به طور کلی می توان گفت، که بهترین تولید کننده فلاشینگ ساختمان، شرکتی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

  1. تجربه و تخصص حرف اول را در فلاشینگ ساختمان می زند. سابقه طولانی در زمینه فلاشینگ ساختمان و آشنایی با انواع مختلف آنها و کاربردهای آنها و همچنین تخصص در طراحی و اجرای فلاشینگ برای انواع مختلف ساختمان، معیار مهمی در انتخاب برند این قطعات است. تیم مجرب و کارآزموده از مهندسان و نصابان همیشه در شرکت هایی مشغول به کار هستند، که تجربه و تخصص بالا در آن ها ملاک عمل است.
  2. کیفیت مواد و مصالح اولیه به کار رفته در تولید محصولات، اهمیت فوق العاده ای دارد. استفاده از ورق های باکیفیت و مرغوب در تولید فلاشینگ، تنوع در طرح و رنگ فلاشینگ ها و ارائه ضمانت نامه برای کیفیت مواد و مصالح، همه عواملی هستند که بهترین سازنده فلاشینگ نما، باید به آن ها توجه نماید.
  3. ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی امری مهم در انتخاب یک شرکت سازنده فلاشینگ نما است. این خدمات تعهدی در جهت رفع ایرادات احتمالی هستند که ممکن است در طول پروژه رخ بدهد.
  4. عضویت در انجمن ها و سازمان های مرتبط مانند، عضویت در انجمن فلاشینگ ایران، عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان، معیارهای دیگری هستند که در جهت انتخاب بهترین شرکت باید مدنظر قرار بگیرند.

موارد زیر نیز می تواند در انتخاب بهترین شرکت فلاشینگ ساختمان به شما کمک کند:

  • نمونه کارهای شرکت؛
  • نظرات مشتریان؛
  • رتبه بندی شرکت در مراجع معتبر.

مشخصات تماس بهترین شرکت سازنده فلاشینگ ساختمان

شرکت تهویه سازان صنعت کار، بهترین شرکت اجرای فلاشینگ ساختمان در کشور ایران به حساب می آید. این شرکت در آدرس تهران، بزرگراه یادگار امام جنوب، خیابان دامپزشکی غربی، خیابان پارسائیان، بن‌بست فرهادی، پلاک ۲ قرار دارد.

شماره تماس های این شرکت نیز ۰۹۱۲۶۹۸۴۲۷۸ و ۰۲۱۶۶۰۱۴۰۷۰ است. سایت  اینترنتی بهترین سازنده فلاشینگ نما، تهویه سازان صنعت کار می باشد. همچنین شرکت مجریان صنعت کار هم، در زمینه ساخت فلاشینگ ساختمان تبحر بالایی دارد. به منظور ارتباط با این شرکت نیز می توانید به آدرس اینترنتی www.flushing.ir مراجعه کنید.

قیمت خدمات بهترین سازنده فلاشینگ نما

قیمت خدمات فلاشینگ نما، عدد ثابت و مشخصی نیست و فاکتورهای متعددی در آن تاثیر دارد. برای مثال نوع ورق به کار رفته در ساخت این محصول در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. ورق های گالوانیزه، آلومینیومی و مسی از رایج ترین ورق های مورد استفاده در فلاشینگ هستند. ورق های گالوانیزه ارزان تر از ورق های آلومینیومی و مسی هستند.

ضخامت ورق، عامل تاثیر گذار دیگر در قیمت خدمات بهترین سازنده فلاشینگ نما است. هرچه ضخامت ورق بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. علاوه بر آن رنگ ورق فلاشینگ نیز می تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد. رنگ های خاص و سفارشی گران تر از رنگ های رایج هستند.

قیمت فلاشینگ به طور مستقیم با متراژ آن رابطه دارد. اگر پروژه شما متراژهای بالاتری بخواهد باید مقدار بیشتری هزینه کنید. درنتیجه هرچه متراژ فلاشینگ بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

پیچیدگی کار نصب فلاشینگ عامل تاثیرگذار دیگر بر قیمت آن است. نصب فلاشینگ در سطوح پیچیده و غیرقابل دسترس، گران تر از سطوح صاف و ساده است.

دستمزد نصاب آیتم دیگری است که باید درنظر بگیرید زیرا دستمزد نصاب نیز بر قیمت نهایی فلاشینگ تاثیر می گذارد. هزینه لازم برای دستمزد نصاب با توجه به تجربه و مهارت او تعیین می شود.

یکی دیگر از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات بهترین سازنده فلاشینگ نما، برند و شرکت تولید کننده ورق فلاشینگ است، برندهای معروف و معتبر معمولا قیمت های بالاتری دارند.

تاثیر نوسانات بازار هم که بر کسی پوشیده نیست. این نوسانات در بازار آهن و فولاد می تواند بر قیمت فلاشینگ تاثیر بگذارد.

به طور کلی باید گفت، قیمت فلاشینگ نما به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان قیمت دقیقی برای آن ارائه کرد. شرکت تهویه سازان صنعت کار، یکی از شرکت های معتبر و معروف در زمینه تولید و نصب فلاشینگ نما است که آن را با قیمت مناسبی به مشتریان عرضه می کند. از جمله ویژگی های شرکت تهویه سازان وجود قیمت های رقابتی و منصفانه، ارائه ی خدمات مشاوره ی رایگان، امکان ارائه ی پیش فاکتور و … است که با تماس با شرکت می توانید از همه آن ها مطلع شوید.

برای اجرای فلاشینگ ساختمان چه کنیم؟

برای اجرای فلاشینگ ساختمان باید مراحل مختلفی را به ترتیب طی کنید. قدم اول انتخاب نوع فلاشینگ است. شما باید با توجه به نوع کاربرد و محل نصب، نوع فلاشینگ مناسب را انتخاب کنید. برای مثال، برای آب بندی دور پنجره ها از فلاشینگ پنجره و برای آب بندی دور سقف شیروانی از فلاشینگ شیروانی استفاده می شود.

تهیه مصالح قدم بعدی در اجرای پروژه است. با توجه به نظر کارشناس مربوطه، ورق های فلزی مورد نیاز را با ضخامت و جنس مناسب تهیه کنید. ورق های گالوانیزه، آلومینیومی و مسی از رایج ترین ورق های مورد استفاده در فلاشینگ هستند.

ورق ها را با توجه به ابعاد مورد نیاز برش دهید. برای برش ورق ها می توانید از دستگاه های برش ورق فلز مانند فرز یا قیچی ورق بر استفاده کنید. سپس ورق ها را به شکل مورد نظر خم کنید. برای خم کاری آن ها می توانید از دستگاه خم کن ورق فلز استفاده کنید. انجام این مراحل علاوه بر تخصص نیاز به ابزار نیز دارد که توصیه می شود، خودتان این کار را انجام ندهید و از تخصص افراد ماهر در این زمینه و کمک بهترین شرکت اجرای فلاشینگ ساختمان استفاده کنید.

در قدم بعدی فلاشینگ را در محل مورد نظر نصب کنید. برای نصب آن ها می توانید از پیچ و مهره، پرچ یا چسب های مخصوص استفاده کنید. تمام درزها و اتصالات را به طور کامل آب بندی کنید. برای آب بندی می توانید از چسب های مخصوص، ورق های ایزوگام یا قیرگونی استفاده کنید.

نکات مهم در خصوص اجرای فلاشینگ نما، که بهترین سازنده فلاشینگ ساختمان مطمئنا به آن ها عمل می کند:

  1. قبل از شروع کار، محل نصب فلاشینگ را به طور کامل تمیز کنید.
  2. از ابزار مناسب و تجهیزات ایمنی استفاده کنید.
  3. در صورت عدم مهارت کافی، از یک نصاب ماهر کمک بگیرید.

 

مزایای استفاده از فلاشینگ نما بسیار زیاد است. این قطعات از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری می کنند، طول عمر ساختمان و زیبایی آن را افزایش می دهند. از طرفی دقت کنید که فلاشینگ باید از جنس مرغوب و با ضخامت مناسب باشد و به درستی نصب شود تا از نفوذ آب جلوگیری کند. همچنین آن ها باید به طور مرتب بررسی و تعمیر شوند. به شما توصیه می کنیم برای برخورداری از این مزایا و امکانات حتما این محصولات را از بهترین شرکت فلاشینگ ساختمان تهیه کنید و برای اجرای آن ها نیز از کمک کارشناسان شرکت استفاده کنید.

چقدر این محتوا براتون مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیازات: 0

درباره نویسنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
لوگوی کوچک دوربری شده تهویه سازان صنعت کار مجری هواکش صنعتی
لطفا مشخصات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.